קונסולות - המתנה המושלמת לגיימר המושבע

מחפשים מתנה מושלמת לגיימר המושבע? למהק כדאי לכם לרכוש את קונסולת המשחקים הפופולרית נינטנדו סוויץ' כמתנה לגיימר המושבע? מה זה בדיוק באנדל ומדוע כדאי לכם לבחור חבילה הכוללת קונסולה חדשה, בקר ומשחק פופולרי? 

תעשיית הגיימינג פורחת ומשגשגת בשנים האחרונות, ועוד בטרם התפרצות נגיף הקורונה, התעשייה החדשה והצעירה גלגלה כ-150 מיליארד דולר בשנה. בתקופת הקורונה כאשר כולנו שהינו בבית בגלל הסגרים והמעבר לעבודה מרחוק, מותגי הקונסולות והחברות המפתחות משחקים דיווחו על עלייה משמעותית במכירות. 

סוגי הקונסולות הקיימות בשוק

בשוק הגיימינג יש תחרות קשה בין יצרני הקונסולות השונות, השחקנים המרכזיים בתעשייה הם נינטנדו, מיקרוסופט וסוני. נינטנדו ידועה בקונסולות הסוויץ' שהיא מפתחת, מייצרת ומשווקת, החברה משווקת כיום שלושה דגמים – נינטנדו סוויץ', נינטנדו סוויץ' לייט ונינטנדו סוויץ' דגם OLED.

חברת סוני משווקת את פלייסטיישן (Play Station), וכיום ניתן לרכוש את הדגמים החדשים ביותר של 5PS, וניתן עדיין לרכוש 4PS. מיקרוסופט משווקת את סדרת ה-Xbox שלה, הדגם החדש ביותר נקרא Xbox Series One (אקס בוקס וואן אקס).

ההבדלים העיקריים בין הפלטפורמות השונות הם מאפייני החומרה (מפרט טכני), ביצועים, תמיכה במשחקים, גודל, עיצוב, פונקציונליות, ניידות וכמובן מחיר.

למה קונסולת משחק היא המתנה המושלמת לגיימרים?

הקרב בשוק הגיימינג בין המותגים המובילים ממשיך להתחמם, לכן החברות מוציאות סדרות חדשות כל הזמן ומציעות כותרים ייחודיים המתאימים רק לקונסולה שלהם. ילדים, בני נוער וגם מבוגרים בכל הגילים אוהבים לשחק במשחקים שונים, לכן אם אתם מחפשים מתנה מושלמת לגיימר מתחיל או ותיק ומושבע – הוא תמיד ישמח לקבל את הדגם החדש והמתקדם ביותר שנמכר בשוק.

אמנם, אפשר לשחק במשחקי וידאו גם באמצעות המחשב, אך הקונסולה מבטיחה חוויית משחקים משופרת, במיוחד כיום כאשר הדגמים החדשים מציעים ביצועים מרהיבים וניתן לרכוש מנוי לספריית המשחקים.

הגיימרים המושבעים מרותקים למסכים במשך שעות ארוכות מידי יום, ורבים מהגיימרים הצעירים מחפשים פלטפורמה חדשה המאפשרת להם לשחק בבית וגם בחוץ, למשל במהלך הנסיעה ברכב או בדרך לעבודה או לביקור משפחתי באמצעות תחבורה ציבורית, בזמן חופשות ועוד. גיימר מושבע מעדיף לשחק באמצעות קונסולות מתקדמות ונוחות מאשר משחק באמצעות מסך המגע של הטלפון הנייד. זו מתנה מקורית שכל הגיימרים רוצים לקבל, ועליכם לערוך סקר שוק ולקבל החלטה איזה מכשיר לקנות.

איזה באנדל כדאי לבחור כמתנה לגיימר המושבע?

לחוויית משחק אופטימלית מומלץ לבחור באנדל כמתנה לגיימר המושבע. באנדל לגיימרים כולל קונסולה חדשה, אביזר כמו בקר ומשחק אחד לפחות. אם אינכם מכירים משחקים פופולריים על מנת להרכיב באנדל, באפשרותכם לקבל ייעוץ בחנויות המובילות, לקרוא מידע באינטרנט או לשאול את אחד הילדים בבית. חבילה הכוללת קונסולה, משחק ובקר או רכיב אחר חוסכת עלויות ומבטיחה חוויית משחק מושלמת לגיימר. יש אפשרות לבחור באנדל הכולל מכשיר, אביזר ומנוי חינם לחודש המאפשר לשחק ברשת עם חברים ושחקנים מכל העולם.

לסיכום, תעשיית הגיימינג פורחת וממשיכה להתקדם, אם אתם מחפשים מתנה מקורית לגיימר מושבע כדאי לכם להפתיע אותו עם קונסולה, עדיף להתמקד בבאנדל הכולל פלטפורמה ניידת שמאפשרת לו לשחק גם בדרכים ומחוץ לבית.