עבור מכורות לאיפור, כל סיבה הופכת למסיבה, וכל הזדמנות למתנה תיקח אותנו היישר לחנות האיפור הקרובה. אלא שבדיוק בגלל שמדובר בבנות שאוהבות איפור ומתמצאות היטב בסוגים השונים ובשלל המותגים – יש להן סטנדרטים גבוהים, ואפילו מאוד. כמה מאוד? מדובר בגורו של האיפור. המגוון הרחב של מוצרי האיפור וכל האלמנטים והשדרוגים שנוספו להם, הופכים את המלאכה למעט יותר מורכבת עבור מי שרוצה להעניק מתנה שהיא כל כולה איפור, ולעשות את זה טוב. אז איך בכל זאת עוברים את זה בהצלחה? עם חבילת איפור שלמה.

המתנה המושלמת – חבילת איפור שלמה

הדרך הטובה ביותר ללכת על בטוח וגם להעניק מתנה שהיא עולם ומלואו, היא פשוט לקנות חבילת איפור שלמה, וישנן חנויות שאפילו מציעות הרכבה עצמית של מוצרי האיפור לכדי חבילה אחת. כך שאם אתם יודעים שהיא מכורה למסקרות ושיש לה אוסף של שפתונים – תוכלו לשלב ביניהם ואפילו להוסיף מוצרים נוספים. זוהי ללא ספק מתנה מקורית ומפתיעה, ואם היא מגיעה באריזה אחת נוחה וידידותית וניתן לשים אותה בתיק – אז היא גם תהיה מאוד מאוד שימושית ליום-יום וגם לערב.

מה חבילה כזו חייבת להכיל?

חבילת איפור שלמה חייבת להכיל את כל מה שצריך בשביל לוק שלם, או לפחות את הבסיס. הפריטים שהם ממש בגדר חובה – מייקאפ, מסקרה, סומק, אודם או שפתון וכמובן צללית, כשהיום יש עדיפות לרכוש צללית קרם, שנחשבת להרבה יותר עמידה, נוחה למריחה ומתקדמת. לחלופין, אם אתם לא רוצים לרכוש איפור ללוק שלם, תוכלו לפנק במספר מוצרים שעושים את ההבדל ומשדרגים כל הופעה – פריימר, ברונזר צללית קרם, שפתון ותוחם שפתיים.

עדיין מתקשים להחליט? חפשו את הגיפט קארד

חבילת איפור יכולה לסגור את הפינה לכל אחת, וכשהמוצרים המרכיבים אותה נבחרים על ידכם – זאת מתנה מכל הלב ועם לא מעט מחשבה. אך אם עדיין יש בכם את ההתלבטות ואתם יודעים שמדובר במישהי עם סטנדרטים גבוהים שלא מתפשרת על מוצרי האיפור הטובים ביותר, תוכלו לרכוש גיפט קארד שכיום כל רשת איפור גדולה מציעה. כך, בעלת השמחה תוכל ללכת בעצמה לחנות האיפור או אפילו להזמין אונליין, ולקנות את המוצרים האהובים עליה.

רגע לפני שקונים – חשוב לקחת בחשבון

רגע לפני שקונים את חבילת האיפור המושלמת או את הגיפט קארד הנכסף, כדאי לוודא שמוצרי האיפור הנמכרים הם באיכות טובה ושמדובר ברשת איפור בעלת מוניטין המחזיקה בכל האישורים הנדרשים כדי למכור איפור, כדוגמת משרד הבריאות. כמו כן, מומלץ לקרוא ביקורות באינטרנט אודות מוצרי האיפור אותם אתם מחפשים, כי בסופו של דבר, אם אתם קונים איפור למישהי שמבינה באיפור, רצוי לעשות את זה ממקום מקצועי וברמה גבוהה, עדיין מבלי שתצטרכו להוציא סכום כסף משמעותי.