מנקה ומטהר אוויר איכותי - Levoit Core Mini

מנקה ומטהר אוויר מבין Levoit לבית ולחדר השינה. מנקה את האוויר באמצעות מסנן HEPA איכותי עם ספוג ריח לשינה טובה יותר.
מנקה ומטהר אוויר איכותי
קניה באמזון

אודות המוצר

מטהר אוויר לבית ולחדר השינה, המנקה מן האוויר עשן, חומרים גורמי אלרגיות, קשקשים של חיות מחמד, ריחות לא נעימים ואבק. מתאים למשרד, על שולחן העובדה ובבית. המכשיר בצבע לבן.

מתאים לכל מי שנאבק באלרגיות ובאיכות שינה נמוכה. אלו נגרמים לעיתים קרובות מאבק, קשקשים של חיות מחמד, אבקת פרחים באוויר ועוד. מטהר האוויר של Levoit נועד לאפשר לך ליצור סביבך מרחב בריא.

מטהר האוויר שואב את האוויר מכל סביבותיו (360 מעלות) ומסנן אותו. ניתן לסנן בשלוש מהירויות שונות בהתאם לצורך.

מטהר Core Mini של חברת LEVOIT הוא מטהר אוויר קומפקטי וקל משקל שנועד לשפר את איכות האוויר בחללים קטנים. הוא מצויד במסנן בעל יעילות גבוהה הלוכד מגוון של מזהמים הנישאים באוויר, כולל אבק, קשקשים של חיות מחמד, נבגי עובש ותרכובות אורגניות נדיפות (VOCs). המסנן נועד להיות יעיל בסילוק המזהמים הללו מהאוויר, ועוזר לשפר את איכות האוויר הכוללת בביתך.

אחת התכונות המרכזיות של המטהר היא הגודל הקומפקטי שלו. הוא נועד להיות קטן וקל משקל, מה שמקל על העברתו והצבתו בחדרים שונים. זה הופך אותו למתאים לשימוש בחללים קטנים או לאנשים שרוצים לקחת איתם את מטהר האוויר שלהם כשהם מטיילים.

המטהר של Levoit ידוע גם בפעולה השקטה שלו. הוא נועד לפעול בשקט, מה שהופך אותו למתאים לשימוש בחדרי שינה או אזורים אחרים שבהם רעש יכול להוות בעיה.

מבחינת תכונות חכמות, המטהר הינו פשוט ביותר להפעלה, ואין לו שום יכולות חכמות מובנות. עם זאת, יש לו לוח בקרה פשוט וקל לשימוש המאפשר להתאים את ההגדרות של מטהר האוויר באופן ידני.

בסך הכול, מדובר במטהר אוויר אמין ויעיל המתאים לשימוש בחללים קטנים, והוא בחירה טובה עבור כל מי שמעוניין לשפר את איכות האוויר בבית או במשרד.

דעתנו על המוצר?

המכשיר עובד בשקט כמעט מוחלט ומסנן את האוויר לאורך זמן. לא יודע אם זה רק הדמיון שלי, אבל האוויר ממש מרגיש נעים יותר לנשימה. פסיכולוגי או לא פסיכולוגי, בסוף פשוט נושמים יותר טוב.

קניה באמזון