הכירו את מדחום הבשר הדיגיטלי KIZEN - השותף האולטימטיבי שלכם לצליית בשר מושלמת. חובה לכל מאסטר גריל או שף ביתי!
מדחום בשר דיגיטלי
קניה באמזון

אודות המוצר

מדחום איכותי זה נועד להקל על השגת תוצאות מושלמות בכל פעם שאתם צולים בשר או מבשלים. עם הטכנולוגיה הדיגיטלית המתקדמת שלו, המדחום מאפשר למדוד במדויק את הטמפרטורה בתוך הבשר, העופות והדגים שלכם תוך שלוש שניות בלבד. אבל הוא לא רק בשביל בשר - אפשר להשתמש בו גם לתפוחי אדמה, משקאות, שמן לטיגון, אפיית לחם ועוד.

מדחום הבשר של Kizen כולל מסך LCD גדול, מואר וקל לקריאה, המציג טמפרטורות גם בצלזיוס וגם בפרנהייט. ניתן לבצע קריאת טמפרטורה ואז להתרחק בזמן שהמדחום שומר עבורך את הטמפרטורה שנמדדה.

מדחום הבשר Kizen הוא בעל טווח טמפרטורות רחב, מה שהופך אותו מושלם עבור מגוון סוגי בשר שונים, כולל בשר בקר, עוף, הודו, דגים ועוד. הוא כולל הגדרת טמפרטורה מוגדרת מראש עבור סוגי בשר שונים ורמת העשייה שתתקבל בכל טמפרטורה, כגון רייר, מדיום ועד וול דאן.

מחט המדידה המהירה במדחום תוכננה במיוחד כדי לתת לכם קריאה מהירה ומדויקת בחלק הפנימי של הבשר, כך שתוכלו לוודא שהאוכל מבושל לשלמות. היא עשויה מנירוסטה איכותית, עמידה למים, כך שתוכלו להשתמש במדחום בביטחון בכל מזג אוויר. גם המשקל עצמו עמיד במים, אך לא מומלץ לנקות אותו במדיח כלים.

אז למה להסתפק בבשר יבש או מבושל מדי כשאפשר להגיע לתוצאות מושלמות בכל פעם? זה הזמן לוודא שמדחום הבשר הדיגיטלי Kizen יהיה לצידכם בגריל הבא, ויעזור לכם לקחת את הבישול לרמה הבאה!

דעתנו על המוצר?

חלפו הימים של אוכל מבושל או אפוי יותר מדי או לא מבושל מספיק. עובד אצלי שעות נוספות עם נתחי בשר גדולים שנאפים לאורך זמן בתנור או על המנגל.

קניה באמזון