ימי הולדת הם שמחה גדולה וכאשר מתקרב המועד המשמח, בני הזוג, החברים והילדים מעוניינים לרכוש מתנה שחתן השמחה יאהב. כשמדובר הן בילדים והן במבוגרים, במקרים רבים יש להם הכול לאור תרבות הצריכה בישראל ולכן הסובבים אותו בוחנים כמה וכמה אפשרויות שישמחו אותו.

בעבר רכשו רק מתנות פיזיות, כמו טלפון סלולרי, בגדים וכו'. אך היום אפשר גם לחשוב על מתנות אחרות שההנאה מהן תהיה גדולה גם אם לא מדובר בפריט שהוא מוחשי. זה קורה לא רק בימי הולדת אלא גם כשיש רצון לפרגן ולהעניק תשומת לב לאדם אהוב, ללא סיבה ספציפית.

מנוי לקולנוע

ציבור רב אוהב מאד לצפות סרטים שונים אשר מוקרנים בבתי קולנוע בישראל. זוהי תחושה חגיגית נעימה להגיע לאחד מאולמות הקולנוע המרווחים בסינמה סיטי, ביאס פלאנט או בכל מקום אחר, להתרווח בכיסא הנוח או בכיסא ייחודי באולמות VIP וליהנות מעלילות הסרט. לכן אחת האופציות המובילות של מתנות שתמיד כיף לאישה לקבל היא רכישת מנוי לקולנוע. אפשרות זו היא מעבר לזמן ולמקום ומתאימה לכל גיל ולכן כל אחת תשמח לקבל זאת.

היתרונות של מנוי לסרטים

מנוי לקולנוע זו אופציה אידאלית בקטגוריה של מתנות ליום המשפחה, כיוון שכל מי שמקבלת מנוי זה תבחר ללכת לסרט לבד, עם בן הזוג, עם חברה טובה, עם הילדים, או עם כל אדם אחר כדי ליהנות הן מהסרט והן מכל מה שקורה מסביב.

הקומפלקסים הגדולים של בתי הקולנוע מציעים שפע של סרטים בז'אנרים שונים ולכן כל אחת יכולה לבחור בכל פעם שהיא מפעילה את המנוי בסרט בסגנון האהוב עליה. קומדיה מצחיקה, סרט דרמטי, סרט עטור פרסים שכולם מדברים עליו, סרט מתח, עלילה של מדע בדיוני ועוד.

למה כדאי לשים לב ברכישת מנוי

חשוב לשים לב לתוקפו של המנוי, רצוי שהוא יהיה ארוך כך שיהיה די זמן לממש אותו. מעבר לכך כדאי לבדוק אם יש אפשרות לצרף גם שוברי הנחה למזנונים בבתי הקולנוע וכך כל יציאה לסרט הופכת לחגיגה ובעלת המנוי נהנית לא רק מהסרט אלא גם מהפינוק הכולל שתייה, פופ קורן, שוקולד וחטיפים. או לחלופין אפשרות של ארוחת ערב קלילה בימי ההקרנה של סרטים באולמות VIP שמציעים חוויה יוצאת דופן כיוון שהמנויים מגיעים מוקדם, נהנים מקולינריה משובחת ולאחר מכן הם מתרווחים בכיסאות הרכים וצוללים לראות את הסרט האיכותי.

מה הן האפשרויות הקיימות

בתי הקולנוע מציעים חבילות שונות של מנויים. ברוב המקרים מדובר במנוי שתוקפו הוא לשנתיים. קיימת אפשרות לרכוש אתו גם שוברים למזנונים בבתי הקולנוע. כך כל מנוי יכול לבחור את הסרט המועדף עליו לאורך תקופה זו ואין כל מגבלה לסרטים ספציפיים בלבד.

עלויות של מנוי לקולנוע:

בסינמה סיטי יש מנוי ל – 10 כניסות שהעלות שלו היא 350 ₪ ויש מנוי ל 12 כניסות שהעלות שלו היא – 396 ₪.

ביאס פלאנט יש מנוי ל-6 סרטים בעלות של 228 ₪, מנוי ל – 8 סרטים בעלות של 296 ₪ ומנוי עבור 10 סרטים ב – 360 ₪.

בבית הקולנוע לב העלות היא 185 ₪ עבור 6 סרטים, 275 ₪ עבור 10 סרטים ו – 480 ₪ עבור 20 סרטים.

לפעמים לא צריך לשבור את הראש ולצאת מגדרנו במקוריות, יש מתנות שמתאימות לכולם ותמיד כיף לקבל אותן. אין כמו להתנתק בשעות הערב או בסופי השבוע מהשגרה היום יומית השוחקת וליהנות מסרט איכותי בבית הקולנוע, עם אחד האנשים האהובים עלינו.