הנוחות העצומה של אוזניות בלוטוס מתאימה מאד לאורח החיים במציאות העכשווית, שבה אנחנו מחוברים לטלפון הסלולרי לאורך כל שעות היממה, הן לעניינים פרטיים והן לעניינים עסקיים.

רעיון נפלא למתנה שימושית

לקראת תאריך יום ההולדת של אדם יקר, או כאשר יש רצון לפנק מישהו לאור עבודה מוצלחת שהוא ביצע, לחג, לרגל עלייה בדרגה, ועוד, כל אחד מחפש את האופציה המיטבית של מתנה שתקלע בול לצורך של אדם זה. לאור ההיצע הגדול של הגאדג'טים, די קשה לקבל החלטה מה לקנות.

המטרה של כל אדם היא שמקבל המתנה יאהב את האריזה הצבעונית שהוא קיבל ויגיד שזה בדיוק מה שחסר לו ולכן הוא ישתמש במכשור זה. זאת לעומת מצבים שבהם רוכשים במתנה מוצר מסוים שמקבל המתנה אינו צריך אותו כלל, ולכן הוא יונח במגירה ויעלה אבק.

אוזניות בלוטוס אלחוטיות

אחת האפשרויות המוצלחות היא רכישה של אוזניות בלוטוס אלחוטיות שתשמח מאד את מקבל המתנה, אם עד עכשיו הוא השתמש באוזניות שאינן אלחוטיות, הוא יבין מהר מאד את ההבדלים ביניהן ואת היתרונות של הדגם האלחוטי. באופציה החדשנית מדובר באוזניות שהן ללא חוט ולכן לא קיימת תלות באורך החוט.

מעבר לכך מטעינים את הסוללה של האוזניות וכך נהנים משימוש של כמה שעות לעומת פרק זמן קצר הרבה יותר של האוזניות הפשוטות. כולנו צועדים עם הקדמה ולכן ההעדפה היא לרכוש אוזניות חדשניות הפועלות באמצעות הטכנולוגיה החדשה – בלוטוס.

איך בוחרים אוזניות כמתנה?

כיוון שיש מבחר גדול של אוזניות מסוג זה, חשוב לראות כמה דגמים של אוזניות קלות ולקבל החלטה מושכלת על פי כמה פרמטרים שהם אקוטיים:

 • היעילות של הסוללה ואורך החיים שלה – ככל שלאחר ההטענה האוזניות יפעלו פרקי זמן ארוכים יותר, כך יהיה זה נוח ביותר עבור המשתמש.
 • שימוש בטכנולוגיה אשר מונעת רעשי רקע ומסננת את כל הרעשים – קיימת חשיבות רבה לאופציה זו באוזניות וכך אפשר לשמוע באופן ברור וחד את מילותיו של האדם השני בעת שיחה. מעבר לכך מסנן הרעשים מנטרל רעשי רקע כמו אוטובוסים כאשר נמצאים ברחוב, או שיחות של אנשים נוספים בקרבת מקום. כאשר השיחה היא קולחת, איכותית, ללא ניתוקים ואינה מושפעת מרעשים היא משפיעה מאד על הדוברים והשיחה היא תמיד נעימה.
 • אחת הנקודות החשובות לגבי איך בוחרים אוזניות היא ההתאמה לסוג המכשיר הסלולרי. יש אפשרות לבצע זיווג (pairing) למכשיר אחד או לכמה מכשירים שונים כמו אנדרואיד ואייפון. חשוב לוודא התאמה זו מראש, כדי לא ליצור אכזבה אם המתנה אינה מתאימה טכנית.
 • התאמה של המתנה לצורך של המשתמש כמו עבור:

  • שיחות בזום – זום הוא כלי עבודה ממדרגה ראשונה ולכן נוח מאד לשוחח בזום כאשר הידיים משוחררות ולכן אפשר במקביל לעבוד על המחשב.
  • משחקי מחשב – במשחקי מחשב המיקוד הוא במסך ובאביזרים הנלווים. לכן כאשר יש אוזניות על האוזניים, כל נושא השמע מטופל וכך יש הנאה מושלמת לאורך כל שעות המשחק.
  • נהיגה – בטיחות היא לפני הכול ולכן כאשר משתמשים באוזניות מתוחכמות אין צורך לבצע פעולות שמסיטות את הראייה. לכן באוזניות המתקדמות יש אפשרות באמצעות חוש המישוש לבצע פעולות כמו חיוג, ניתוק, שינוי של עוצמת השמע, נעילת המקשים, הפעלת צלצול או רטט, העברה לשיחה נכנסת ועוד.
 • בחירה של class 2 המתאים לטווח של כ - 10 מטרים, או לחלופין בחירה של  class 1 המתאים לטווח של כ – 100 מטרים.

התאמה של אוזניות לכל צורך

האוזניות הפופולריות ביותר כמתנה בשנים האחרונות הן In ear  זאת כיוון שהמשתמש מכניס אותן לתוך אוזניו בקטע של האוזן שהוא קרוב לתעלת השמע. לכן איכות השמע של מוסיקה, ספרים, או שמיעת קבצי פודקאסט בעת מנוחה במיטה ללא הפרעה לבן הזוג, או תוך כדי ריצה היא אידאלית. מעבר לכך היא מאפשרת להימצא בכל מקום ולשוחח שיחות תוך כדי תנועה.

יש גם אוזניות קשת שהן המתאימות ביותר למכורים לגיימינג ולאלו שנהנים מהליכה סביב השכונה בשעות היום והערב. באמצעות האוזניות האלחוטיות הם נהנים מהאופציה של שמיעת ספר או מוסיקה טובה בסגנון המוסיקלי האהוב עליהם. מכשיר זה הוא בעל קשת גמישה וחזקה, צמוד לאוזן ומתאים הן לאוזן ימין והן לאוזן שמאל.

אוזניות סטריאו נוחות מאד לשימוש ביתי כאשר לכל אחד מבני הבית יש העדפות אחרות בנושא השמע. לכן כל מי שמתחבר לאוזניות האלו נהנה מהמוסיקה המועדפת עליו, או כשהוא מתרכז בסרט מסקרן וכך הוא מרותק למלל ולמוסיקה שלו.