עט נובע - המתנה המושלמת למי שיש לו הכל

יש מאות סיבות לתת מתנות. ממתנות יום הולדת ועד לתודה פשוטה. יש גם מקרים שבהם אולי רוצים לתת מתנה ללא סיבה מיוחדת. באירועים כמו חגים או ימי הולדת יש עוד יותר סיבות לחפש את המתנה המושלמת. אחת המתנות האהובות עלי, לאנשים שבאמת יקרים לליבי וידעו להעריך את זה, היא תמיד עט נובע.

בעולם מהיר ודיגיטלי, יש דברים שהם סמלי סטטוס. היכולת להגיד "אני רגע יוצא מהמירוץ ושניה חוזר". לא פעם זאת פרוייולגיה של מי שהגיע כבבר מספיק רחוק והמתנה המושלמת בשבילם היא חווייה: להיות ברגע, לעשות משהו דווקא בצורה האנלוגית כדי להרגיש יותר מקרוב.

עטים נובעים הם מתנה מדהימה לאנשים שיש להם הכל: ליום הולדת של אדם יקר, לרופא, לעורך דין שחותם על מסמכים, לאדם שנהנה לכתוב ביד.

המחיר שלהם נע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים, כשהוא מושפע מהחברה, מחומרי הגלם, מהסדרה, מגיל העט ועוד. בדנה עטים אפשר למצוא עטים נובעים בכל רמות המחיר.

יש הרבה סיבות לבחירה שלי לתת עטים נובעים במתנה לאנשים שיקרים לי.

עט נובע הוא פריט מיוחד. הוא מזמין יצירתיות, ויוצר חיבור לא רק בכתיבה אלא בהנאה מהעט עצמו. זה מעורר שיחה, למידה (או למידה מחדש במקרה של אמי), וחקירה למחוזות חדשים של דיו ונייר.

עט נובע הוא מתנה שימושית

יש הרבה מתנות שמניחים איפשהו ולא משתמשים בהם, או מניחים להן אחרי שימוש אחד. עט נובע, למי שיתחבר אליו, הוא מתנה שמשמשת אותנו בלי הפסקה. זה שימוש מהנה.

כזה הם עוד לא קיבלו

אלא אם למי שנתת את המתנה יש חיבה מיוחדת לעטים נובעים, רוב הסיכויים שעוד אין להם כזה. לא עוד סט מצעים או בקבוק יין שיגמר מהר. זאת מתנה שכנראה אף אחד עוד לא נתן להם.

מתנה שאפשר להתאים למקבל

יש בעולם המון סוגי עטים נובעים. לחבר שאוהב להבין איך עובדים מנגנונים אפשר לקנות עט שקוף של חברת TWSBI. לחברים שאוהבים סגנון קלאסי אפשר לקנות עט בשיבוץ אבנים. יש עטים בשילובי צבעים יצירתיים ובעוביים שונים. העיצובים שלהם אמורים להדגיש פן באישיות של המקבל. מה שיותר מחמיא מלקבל מתנה, הוא לקבל מתנה שאמורה לשקף תכונה חיובית או תחום עניין חיובי שלך.

הם יפיפיים

עטים נובעים הם גם תענוג אסתטי. כל חברה שמייצרת אותם, ללא יוצא מן הכלל, מקפידה מאוד על העיצוב ועל הגימורים. בין אם אתם אוהבים עיצובים סולידיים או מופרעים, צבעוניים או שקטים - עטים נובעים הם פריט אסתטי שקשה להתעלם ממנו. זה רלוונטי במיוחד לגברים, שאין להם הרבה הזדמנויות להביע את הטעם האסתטי שלהם. עט נובע יכול להיות דרך מצויינת להביע את זה.

כיף לכתוב בהם

יש לך חבר או בן משפחה שגר רחוק? זה שאין לך אינטראקציה יומיומית איתם, לא אומר שלא אכפת לך מהחיים שלהם. למה לא ליצור התכתבות בכתב? תן להם עט נובע, קצת נייר מכתבים, והסביר את התוכנית שלך. אנשים במקצועות שצריכים לחתום ביד, כמו רופאים או עורכי דין, יכולים להפוך את החתימה למרשימה יותר ואת פעולת החתימה - למהנה יותר.

אבל זה לא מסובך להפעלה?

אנשים שעוד לא כתבו בעט נובע עלולים לחשוש: לא מסובך לתחזק אותם? לנקות? להחליף דיו? מה, אני אצטרך עכשיו לקנות דיו כל הזמן?

בחנות שדרכה תקנו את העט, וירטואלית או פיזית, תמיד שמחים להסביר וללמד. יש גם המון חומר ברשת.

רק נגיד שהתחזוקה שלהם פשוטה מאוד. מי שמצייר יודע כמה מהר לומדים לנקות מכחולים אחרי שימוש. בעטים נובעים המצב דומה: זאת פעולה פשוטה שנעשית מאוד מהר. אנחנו בדנה עטים תמיד נשמח ללמד.