מתנות לשבועות - טיפים והמלצות לבחירה

חג שבועות חל לאחר סיום ספירת העומר, בתאריך העברי ו' בסיוון. שבועות כבר בפתח ואחרי החגים הגדולים רובנו עדיין מחפשים מתנה קטנה ומקורית כדי להפתיע ולרגש את המארחים שהזמינו אותנו לחג. גם במקומות עבודה רבים נהוג להעניק מתנה לציון החג, בדרך כלל המעסיק נותן את המתנות לשבועות במהלך אירוע חגיגי לפני היציאה לחופשה הקצרה.

אילו מתנות ברוח חג שבועות כדאי לבחור למארחים או לעובדים בעסק? האם יש מארזים מיוחדים לחג? איך לבחור נכון מתנות לחג שבועות? פנינו למומחים וקיבלנו מהם טיפים והמלצות שיסייעו לנו לבחור מתנה לחג המתקרב ובא.

דגשים לבחירת מתנות לשבועות

חג שבועות נקרא גם חג הקציר, יום הביכורים וחג מתן תורה. לכן, אם אנחנו מחפשים מתנות ברוח החג כדאי להתמקד במארזים מוכנים לשבועות הכוללים בדרך כלל מוצרי חלב, גבינות ויין איכותי, תשמישי קדושה, מוצרים דקורטיביים לחג, כלי אוכל והגשה, ספרי בישול וכדומה. אם מעניקים מתנה לעובדים כדאי להימנע ממארז דומה לזה שחולק בחג אחר, אפשר לשקול מתנות כמו מוצרי פרסום ממותגים או לבחור מארז עם תוצרת חקלאית ברוח החג. 

 

מארזים מוכנים לשבועות

בין אם מחפשים מתנה מכובדת ומקורית למארחים שהזמינו אותנו לארוחת חג שבועות ובין אם מחפשים מתנה ייחודית לעובדים – מארזים לשבועות הם פתרון מומלץ ונוח. יש מגוון סוגי מארזים לשבועות, לדוגמה מארז גבינות הכולל בקבוק יין, מארז "ירוק" מפנק של תוצרת חקלאית ישירות מהחווה, מארז מתוק הכולל יין בוטיק משובח ושוקולדים ודברי מתיקה, מארז מחוות תבלינים, מארז מקומי הכולל שמן זית תוצרת כחול לבן, תבלינים איכותיים וממרחים מיוחדים ועשירים בטעמים.

יש להזמין את המארזים המוכנים לפני החג, ניתן לבצע הזמנה באינטרנט ולהחליט האם לשלוח את המארז למארחים או להביא אותו יחד איתנו לארוחת החג.

מתנות מקוריות לשבועות

מומלץ להיות מקוריים ולהפתיע את המארחים (או את העובדים) עם מתנה מקורית וייחודית ברוח החג. יש שלל רעיונות למתנות מקוריות לשבועות, לדוגמה:

  • ספר מתכונים חלבי - בחג שבועות אוכלים מוצרי חלב לכן אפשר להפתיע עם ספר מתכונים חלבי ובו מתכונים ברוח החג.
  • מוצרים לבית - מתנה מקורית ושימושית שכולם שמחים לקבל, יש מגוון מוצרים דקורטיביים לבית כמו סט מעוצב של צנצנות וקופסאות אחסון, סט דקורטיבי של כלי אוכל והגשה, עציצים מעוצבים, שטיח כניסה ועוד.
  • מוצרים דקורטיביים למרפסת ולגינה - מגוון מתנות מעצבות ברוח החג לעיצוב הגינה או המרפסת, למשל עששית דקורטיבית, ערסלים, קערות אש, כריות וכו'.

תשמישי קדושה – מתנות דקורטיביות לעיצוב הבית כמו פמוטים, נרות, מזוזות ועוד.

טיפים לבחירת מארזים לחברות

כאשר מזמינים מתנות לשבועות עבור העובדים בארגון מומלץ להימנע ממארז הכולל פירות טריים מאחר והפירות יעמדו בצד ואיכותם תיפגע. כמו כן, כדאי לבדוק איזה מתנה העובדים קיבלו בחגים האחרונים כדי לא לתת להם מארז או מתנה דומה.

כדאי להגדיר תקציב, לתכנן אירוע במשרד בו מחלקים את המתנות לחג, ויש להזמין את המתנות לפחות שבועיים או שלושה שבועות לפני ערב החג. מומלץ למתג את המתנות לעובדים, לצרף ברכה אישית לכל מתנה ועדיף להתמקד במתנות שימושיות כמו מוצרים דקורטיביים לעיצוב הבית או הגינה.

הבהרה

אנו עושים מאמצים לאסוף עבורך מידע עדכני ומדוייק. עם זאת, אין אנו יכולים להיות אחראים למידע או לתוצאות השימוש בו. אין לראות באתר זה כל המלצה על מוצר כלשהו. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה עם האתרים המוכרים בפועל את המוצרים.